Hedef Yapı

Pvc Pencere Sistemleri

Yapı sektörüyle iç içe olan firmamız, çağdaş yapıların vazgeçilmezi olarak kullanılan PVC Profil üretimine “HEDEF YAPI” markası adı altında başlamıştır. Kısa bir zaman içerisinde sektörünün önde gelenleri arasına giren HEDEF YAPI, geçen bu süreç içerisinde ekonomik, estetik ve çağdaş tercihleri ön planda tutarken, kalite politikasından kesinlikle ödün vermemiştir.

Alüminyum Panjur Sistemleri

Alüminyum panjur sistemleri ile yaşam alanlarınızın daha konforlu bir noktaya taşınmasını ister misiniz? Hem görsel hem de işlevsel olarak harika seçenekler olmayı başaran bu seçeneklerin size sağladığı çok özel avantajlar var!

Panjur genellikle yazlık evlerde kullanılan ürünler olarak bilinse de yaz – kış kullandığınız evlerde panjurdan faydalanmak mümkündür. Bu nedenle de panjur ihtiyacı hemen her an ortaya çıkabilecek bir durumdur. Üstelik panjur yaptırmak istediğinizde bu ürünü sadece evinize değil iş yerinize de uygulayabilirsiniz.

Korkuluk Sistemleri

Günümüzde hem ev dekorasyonu hemde güvenliği açısından kullanılan etkenlerinden birisi küpeşte sistemleri olmaktadır. !

Küpeşte sistemleri binaların balkon , pencere , merdiven gibi bölmelerine güvenlik amacı ile kullanılmaktadır . !

Korkuluk sistemleri yuvarlak küpeşte olarak profil renk seçenekleri mevcut şık korkuluk sistemleridir .

Cam Balkon Sistemleri

Tecrübeli çalışma ekibiyle evinize, iş yerinize veya kendinizi özel hissetmek istediğiniz tüm yaşam alanlarınıza değer ve kalite katarken, çağına uygun teknolojisiyle her zaman en uygun çözümleri size sunmaya çalışmaktadır.

Çelik Kapı

Beğendiğiniz çelik kapıyı en hızlı şekilde montajlıyoruz."HEDEF YAPI" çelik kapı olarak yerinize gelip ücretsiz keşif yapıyoruz.